top of page

ATÖLYELERİMİZ

masal heykel.png
kid-painting-plant-pot-diy-hobby.jpg

“MASALINI HEYKELE DÖNÜŞTÜR!” ATÖLYESİ

Çocuklarımızla birlikte dünyaca ünlü masalları okuyup, onlardan masalın bir kahramanını seçerek,  kendi hayal dünyalarında canlandırdıkları şekliyle boyamalarını istiyoruz. 

Renkleri ve heykelleri seçerken; karar mekanizmalarını güçlendirmelerine, heykelleri boyarken hayal dünyalarını dışa yansıtmalarına ve motor becerelerini kullanmalarına olanak sağlayan çok eğlenceli bir atölye sunuyoruz. Atölye sonunda kendi boyadıkları heykelleri beraberlerinde götürüp keyifli bir anı olarak saklayıp, sevdiklerine gösterme fırsatı buluyorlar.

Süre:  55 dakika

4-6 ve 7-10 YAŞ grubu için uygundur.

MASAL ŞARKILARIYLA RESİM ATÖLYESİ

Çocuklarımızla birlikte masal şarkılarını dinleyip, zihinlerinde oluşturdukları masal dünyasını renkler aracılığıyla resme dönüştürüyoruz!

Böylece; duyduklarını dikkatle dinlemelerini, dinlediklerini anlamalarını, anladıklarını ifade etmelerini sağlayan çok eğlenceli bir atölye gerçekleştiriyoruz.

Süre:  50 dakika

4-6 ve 7-8 YAŞ grubu için uygundur.

little-girl-drawing-coloring.jpg
shutterstock_1417474499-scaled-e1624980524571.jpeg

MASAL SESLENDİRME ATÖLYESİ

shutterstock_1417474499-scaled-e1624980524571.jpeg

MASAL SESLENDİRME ATÖLYESİ

Bu atölyemizde; çocuklarımız kendi sesleriyle seçtiğimiz masalların büyülü dünyasının kahramanlarına dönüşüyorlar! Beraber okuduğumuz masalın istediği karakterini seçip; profesyonel ekipmanlarla seslerini kaydediyoruz.  Atölyenin sonunda kayıtlarını kendilerine armağan ediyoruz. Bu sayede; büyülü masal dünyasının bir parçası oldukları bu eşsiz deneyimi tüm sevenleriyle paylaşma fırsatı buluyorlar. 

Süre:  60 dakika

7-13 YAŞ grubu için uygundur.

bottom of page